Úvod
Punčocháče
Punčocháče bez šlí
Punčocháče s pevnými šlemi
Punčocháče s pružnými šlemi
Kamaše
Dospělé punčocháče
AKCE
II. jakost
Ponožky
Bavlněné ponožky
Bambusové ponožky
Zdravotní ponožky
Dětské ponožky
Nízké ponožky
Velikosti a ceny
Barevnice
Obchodní podmínky
Pro obchodníky
Kontakty

Doporučujeme:

www.luzkoviny-shop.cz/

Obchodní podmínky

Dodací a platební podmínky
Zasláním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s reklamačním řádem a obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.
Objednávka je potvrzením kupní smlouvy, která vzniká v době převzetí objednaného zboží kupujícím.
Místem doručení zboží je adresa doručení uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po jeho převzetí a zaplacení.

Dodací podmínky
Zboží zasíláme do 5 pracovních dnů. Výjimkou je pouze zboží, které vyrábíme na objednávku. V tomto případě je zboží expedováno do 30 dnů.

Zboží zasíláme přepravní společnoství PPL nebo Českou poštou.

Zboží zasíláme pouze do České republiky.

Platební podmínky
Objednané boží zasíláme pouze na dobírku. K celkové ceně za zboží je připočítáno poštovné, které činí 140 Kč po celé ČR. .

Reklamace
Podle občanského zákoníku č.367/2000 má kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, vrátí nepoškozené zboží zpět v uvedené lhůtě. Po obdržení vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku na účet, případně složenkou. Zboží se nevrací na dobírku. V případě, že zakoupíte výrobek, který Vám nevyhovuje svou velikostí, můžete výrobek vyměnit za jiný. Účtováno je potom pouze poštovné, případně rozdíl v cenách výrobků. Pokud je zboží vadné je možné je vyměnit za bezvadné. Na výrobky se vztahuje záruční doba 2 roky. Reklamace nebude uznána, pokud se jedná o běžné opotřebení výrobku. Dále nebude uznána reklamace, která vznikla z důvodu špatného používání zboží nebo jeho špatným ošetřováním a udržováním. Informace o údržbě výrobku jsou vždy na štítku výrobku.

Ochrana osobních údajů
Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí zákonem č. 101/2000 Sb., Zákonem o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. Veškeré poskytnuté údaje slouží pouze pro majitele e-shopu a nebudou poskytovány třetí osobě.